*** Penzion Jihoceska krcma /ubytovanie Vodnany

Penzion Vodnany Jihoceska krcma
 
Ubytovanie Penzion Jihočeská krčma Vodňany :
Penzión sa nachádza 200 metrov od historického centra mesta Vodňany. V blízkosti objektu je autobusové a vlakové nádražie. Vodňany ležia v oblasti bohatej na rybníky, pri rieke Blanice v bývalom okrese Strakonice vo výške 398 m nad morom.

Vodňany Penzion Jihočeská krčma ubytovanie :
Penzion Jihočeská krčma je po nedávnej rekonštrukcii a ponúka ubytovaciu kapacitu 16 lôžok. Celkom 7 izieb z toho 6 dvojpostelových a 1 štvorpostelová izba. Vo všetkých izbách je vlastný sprchovací kút, WC, prípojka na internet, TV so SAT.

Penzion Vodňany ubytovanie Jihočeská krčma reštaurácia :
Reštaurácia sa nachádza v prízemí budovy penziónu a ponúka celodenné stravovanie hosťom. Možnosti - raňajky, polpenzia, plná penzia. V penzióne je aj oddelený nefajčiarsky salónik pre 20 osôb, ktorý si možno prenajať k rôznym príležitostiam. Za priaznivého počasia je k dispozícii vonkajšia terasa v uzavretom dvore s možnosťou kľudného posedenia pod pergolou.

Jihočeská krčma ubytovanie Penzión Vodňany služby :
Ubytovanie s možnosťou stravovania, bežné služby - posteľná bielizeň, uteráky atď. Parkovanie je pred objektom. Bicykle, lyže a iné športové potreby je možné uschovať v objekte, samozrejme úplne zadarmo.

Dovolenka v južných Čechách Vodňany Penzion Jihočeská krčma :
Vodňany sú známe predovšetkým chovom rýb. Turisti si môžu prezrieť Kostol Narodenia Panny Márie, Mestské hradby, Vodňanské Benátky, Mestské múzeum a galériu. Kúpanie v rieke Blanice. Nenáročné cyklotrasy. Výlovy rybníkov - jeseň a jar, rybník Dřemliny. V okolí Vodňan nájdete Lomec - barokný kostol z rokov 1695 - 1702 7 km, Kratochvíle - zámok a múzeum rozprávok 12 km, Helfenburk - zrúcanina hradu 14 km, Husinec - rodisko Majstra Jana Husa 20 km, Písek - najstarší most v strednej Európe a múzeum Prácheňska 22 km.
Penzion Vodnany Jihoceska krcma - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Vodnany Jihoceska krcma - možnosť pripojenia na internetPenzion Vodnany Jihoceska krcma - k dispozícii letná terasaPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Vodnany Jihoceska krcma - hotel má reštauráciuPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Izby s vlastnou toaletouPenzion Vodnany Jihoceska krcma - Iybz sú vybavené televízorom